Agnieszka Pietrzyk

Cześć, mam na imię Agnieszka

Masaż odkryłam w trzeciej dekadzie życia. Do roli masażystki doszłam doświadczając niezwykle życiodajnych seansów masażu tajskiego w Tajlandii a następnie Poznaniu. Postanowiłam więc nieśmiało wkroczyć na zawodową ścieżkę dawcy masażu. Szkoliłam się na kursach u Alfonzo Cazenave w Karuna Bodywork i lepiej trafić nie mogłam. Dostałam bowiem nie tylko wiedzę i technikę, ale przede wszystkim kwintesencję indywidualnej, uważnej i pełnej empatii pracy z ciałem człowieka.

Masaż jest dla mnie spotkaniem dwóch dusz, bezpiecznym miejscem na odpuszczenie i pełen relaks. Kolejne miesiące pracy pokazały mi nowe oblicza masażu – balijskiego i kobido. Czerpiąc z tych źródeł stworzyłam moją indywidualną praktykę skupioną na intensywnej pracy nad bolesnymi miejscami przeplataną z miękkimi, relaksującymi elementami masażu aromaterapeutycznego.

Praca z olejami i aromatami sprawia mi równie dużą przyjemność, co minimalistyczna praca na macie – tej do masażu, ale też tej, gdzie wchodzę w rolę nauczycielki Jogi.

Z wykształcenia jestem magistrem Dietetyki.

Prywatnie miłośniczką podróży, muzyki etnicznej i wszelkich przejawów natury.

Praca z ciałem to moje powołanie, o czym przekonasz się już od pierwszej minuty masażu.