Opinie

Kasia Chro: „Byłam na masażu relaksacyjnym, po którym czułam się świetnie. Piona za profesjonalizm, dobrą atmosferę i piękne studio!”

Kamila Rudson Lenczewska: „Miałam problemy z barkiem i odcinkiem szyjnym kręgosłupa. Byłam na igłoterapii, której na początku się obawiałam ale terapia była przeprowadzona profesjonalnie i bezboleśnie.Bóle minęły, jestem mega zadowolona. Dzięki wielkie.”

Mateusz Muszyński: „Polecam! mila atmosfera dobry fachowiec :)”

Przemek Suberlak: „Mateusz jest miły i wesoły, a jego umiejętności i wiedza w temacie fizjoterapii i masażu robią wrażenie: miałem uraz kości guzicznej (ogonowej) – przeciążenie mięśni. jedna sesja masażu i uciekania zupełnie załatwiła sprawę- ból minął, pełna sprawność wróciła już następnego dnia wieczorem. Polecam!”

Bożena:” Polecam gabinet.Pełen profesjonalizm, wspaniała atmosfera.”

Klaudyna Ifros: „Genialny specjalista. Profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego problemu. Zabiegi wykonuje z dokładnością. A co najważniejsze bardzo skutecznie :D”

Bartosz Duleba: „Pełen profesjonalizm, miła atmosfera. Chętnie przyjdę jeszcze raz.”

Justyna Szymczuk: „Polecam! Fachowe podejście do Pacjenta. Bardzo przyjemny gabinet. Aż się nie chce z niego wychodzić :)”

Zostaw swoją opinię

Umów się na wizytę

Termin wizyty możesz zarezerwować online – link do rejestracji znajdziesz poniżej – lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer +48 606 322 404. Gabinet, w którym przyjmuję znajduje się na ulicy Bukowskiej w centrum Poznania. Na pierwszej wizycie ustalimy zakres terapii oraz dobierzemy odpowiednie metody.

Sprawdź wolne terminy