Aktualności

aromaterapia, masaż balijski, olejki eteryczne

Niesamowite olejki eteryczne

Niesamowite olejki eteryczne. Porównanie 6 popularnych marek z najniższej, średniej i wysokiej półki cenowej. Zróbmy to dobrze i rozsądnie!

KOBIDO

O KOBIDO w pigułce

Kobido – japoński lifting twarzy, masaż „bankietowy”, masaż odmładzający – w sieci znajdziesz wiele określeń, jednak tłumaczenie: „starożytna droga piękna” wydaje się najbardziej trafne. Kobido to proces, sztuka. Majestatyczne w swej formie kultywuje zewnętrzne i wewnętrzne piękno człowieka.

Szczepionka COVID-19

Nie mam zamiaru nikogo na siłę przekonywać i wymieniać argumentów za i przeciw zaszczepieniu się na COVID-19. Dla mnie sprawa jest dość oczywista, dlatego chciałbym tylko poinformować, że ja swoją pierwszą dawkę mam już za sobą.

Kathmandu Therapy CAMP – z misją w Nepalu

Kathmandu Therapy CAMP został otwarty w lutym 2018 roku i powstał z myślą o najbardziej potrzebujących, o osobach dotkniętych m.in. katastrofą trzęsienia ziemi w jednym z najbiedniejszych krajów na Świecie – w Nepalu.

Co to jest Medycyna Manualna?

Medycyna Manualna jest to dział medycyny przeznaczony dla fizjoterapeutów i lekarzy zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem wykrytych odwracalnych zmian czynnościowych narządu ruchu.